Kontaktujte nás!

Spojte se s námi
a připravíme pro vás nabídku
šitou na míru

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Až do písemného odsouhlasení ceny jsou veškeré nabídky nezávazné pro obě strany. Napište o co máte zájem a my se postaráme o vypracování nabídky, která se neodmítá.

Sídlo

Tovačovského 12, 779 00 Olomouc

Volejte

Jsme k dispozici od 8 – 18 hodin

Emailujte

strelbyolomouc@gmail.com

Často kladené otázky

Co je zahrnuto v ceně střeleb?

V ceně střeleb je zahrnut pronájem střelnice na předem domluvenou dobu, instruktor, počátečná bezpečnostní instruktáž, střelba z vybraných zbraní v předem domluveném rozsahu, munice, podrobný popis a historické povídání ke každé zbrani, ochranné prostředky (brýle a sluchátka), terče, figurína, kovové figuríny.

Z jakých typů zbraní si budeme moci zastřílet?

Nabídka zbraní se v průběhu času mění, zbraně se doplňují a obměňují. Vždy je ale k dispozici výběr několika krátkých zbraní tak, aby si klient mohl zkusit zbraň automatickou – moderní, ale také zbraň klasickou – revolver. Aktuálně může být k dispozici výběr z několika ráží. U dlouhých zbraní nabízíme střelbu jak z historických, tak z těch nejmoderňejších armádních zbraní. Na výběr budou jak zbraně kulové, tak brokové. 

Jsou zážitkové střelby bezpečné a nemůže se nic stát?

Samozřejmě, zážitkové střelby jsou bezpečné a pokud budou všichni klienti dodržovat pokynů instruktora z počátečné bezpečnostní instruktáže, ale také průběžně počas střeleb, je jen velice malá pravděpodobnost, že se někomu stane něco nepříjemného.

Je tento typ střeleb legální a může se jich zůčastnit kdokoliv?

Ano, zážitkové střelby jsou legální a všichni naši instruktoři vlastní patřičné zbrojné oprávnění, aby mohli vykonávat tuto činnost.

Na jaké cíle budeme moci střílet?

Proběhne klasická střelba na terč, dále si můžete zastřílet na plastovou figurínu anebo kovové panáky. Je možné střílet i na přivezené kovové plechovky.

Jaký bude samotný program střelby?

Každá zážitková střelba vždy začíná bezpečnostní instruktáží. Toto nejde ze zákona obejít. Samotná střelba obvykle začíná na krátkých zbraních a pokračuje se až ke zbraním dlouhým, dle historie případně druhů munice. Před každou zbraní se vždy dovíte něco o konkrétním modelu a jeho historii a pak následuje samotná střelba, vždy na pokyn instruktora. Po absolvování všech zbraní může proběhnout střelecká soutěž, případně další – bonusové střelby s vybranými zbraněmi.

Co si ze střeleb odneseme?

V první řadě nezapomenutelný zážitek, případně natočené video anebo fotografie, pořízené po domluvě s instruktorem. Dále dostává každý účastník svůj nastřílený terč.

Jsme vám k dispozici v pracovních dnech od 8 do 16 hodin

Neváhejte už ani minutu a pojďte si zkusit zážitkové střelby, které se vám zaryjou hluboko pod kůži a nedovolí vám jít jen tak domů.

volejte v pracovních dnech:  (+420) 602 / 121 879